Prodej bytu 2+kk, 51,6 m2

Biskupcova 55, Praha 3 - Žižkov

Termín dokončení rekonstrukce 08/2019

B2 1 

 

biskupcova plánek

Nabízíme světlý byt 2+1 51,6 m 2 v lukrativní části Prahy 3 - Žižkov, Biskupcova ulice. Byt se nachází v 3.patre (z celkem 6) cihlového domu s výtahem. Byt je aktuálně v rekonstrukci. Dispozice bude nabízet kuchyňský kout s obývací částí, ložnici, koupelnu se sprchovým koutem, vanou a saunou, oddelené WC, relativne prostornou chodbu s možností vestavné skríne, šatnu. K jednotce patří sklep v suterénu domu.

V rámci dosavadních úprav domu a bytu byly vymeneny okna (nová plastová), provedena rekonstrukce elektroinstalace v dome, stoupacky v plastu a také renovovány vnitřní společné prostory domu (vchodové dvere, schránky, zvonky apod.). Na své si prijdou také milovníci klidu, nebot byla ve vnitrobloku zbudována zahrada pro možnost relaxace.

Tato lokalita je vyhledávaná predevším díky snadné dostupnosti centra, plné obcanské vybavenosti a také díky okolí nabízejícímu spoustu parku a zelene pro relaxaci. Snadné parkování na ulici pred domem nebo nedaleko nej. Možnost pronájmu parkovacího stání ve dvoře za 1500 Kč.